Лушев Теплогаз-центр
(048) 701-44-10 (099) 564-36-04 Замовити зворотний дзвінок
Комерційний курс: 1 $ = 38.1 грн. 1 € = 42.1 грн.
Увійти на сайт
Популярні виробники
Високоякісне
холодильне обладнання
Одним із головних факторів, що сприяють успішному розвитку будь-якого закладу громадського харчування, супермаркету чи підприємства є надійне обладнання. Наша компанія спеціалізується на постачанні торгового та холодильного обладнання та пропонує клієнтам найвигідніші умови співпраці.
Як замовити холодильні
установки?
Для замовлення подібної техніки досить просто вибрати потрібну модель на офіційному веб-ресурсі компанії та зв'язатися з нашими менеджерами по контактному телефону. Досвідчені фахівці дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять, і уточнять умови виконання замовлення. Також фахівці надають докладні консультації щодо особливостей експлуатації та обслуговування холодильної техніки та допоможуть підібрати обладнання з урахуванням усіх факторів. Після оформлення замовлення та всіх необхідних документів, наші логісти розрахують оптимальний маршрут і товар буде доставлений замовнику протягом 2-3 днів. Таким чином, замовивши у нас холодильне обладнання, можна придбати якісну техніку за доступною ціною та забезпечити процвітання будь-якої компанії.
Високоякісне
холодильне обладнання
Наша компанія пропонує покупцям придбати сучасне обладнання від вітчизняних та зарубіжних виробників за найприйнятнішими цінами. Крім цього, співпрацюючи з нами, замовники отримують такі переваги, як:
  • Оперативна доставка купленої техніки до будь-якого населеного пункту на території України прямо до дверей Вашого магазину, ресторану чи бару.
  • Можливість придбати будь-яку модель холодильного обладнання в кредит, який можна оформити у будь-якому відділенні найбільшої фінансової організації України – ndash; ПриватБанку.
  • Ремонт та профілактику обладнання протягом усього періоду гарантійного обслуговування, а також після його закінчення.
  • Всім клієнтам надаються досить відчутні знижки та бонуси, що робить покупку холодильної техніки неймовірно фінансово вигідною.
Поряд із цим, ми завжди йдемо назустріч замовнику та робимо все можливе, щоб клієнт залишився задоволеним співпрацею з нашою компанією. Така прийнятна вартість обладнання багато в чому зумовлена тим, що ми працюємо безпосередньо з виробниками та забезпечуємо її постачання безпосередньо зі складу офіційних дилерів.